ABRI Group

ورود

پست الكترونيك

پست الكترونيك

آب و هوا

آمار بازدیدکنندگان

۱
۴۷
۸۳۶۵۶۴

درباره ما

شرکت تولیدی صنعتی ابری فعالیت خود را از سال يكهزار و سيصد و شصت وچهار با، هدف نیل رسیدن به خودکفایی و همسو با اقتصاد کشور، تولید قطعات خودرو را آغاز کرد.

در سال ۱۳۶۵ این شرکت با توجه به تحقیقاتی که در خصوص بازار خودرو انجام داد بود ، تصمیم به تغییر دادن خط تولید خود برای تولید دستگاه شیشه بالابر دستی گرفت. ما صنعت شیشه بالابر را با تولید شیشه بالابر دستی پژو ۵۰۴ آغاز کردیم.

در سال ۱۳۶۸ شرکت ابری پس از تلاش بسیار و بکار گرفتن افراد با تجربه و متخصص، شیشه بالابر دستی خودروی پیکان با هدف بهینه سازی و رفع عیوب حاصل از محصول شیشه بالابر پیکان ( طرح اصلی ) آغاز نمود .

شرکت ابری در سال ۱۳۶۹ خط تولید شیشه بالابرهای خودروی پیکان را ، با  هدف دستیابی به مقام تولیدکنندۀ منتخب ایران راه اندازی کرد. پس از تلاشها و تعهدات بسیار، شرکت ابری سرانجام به هدف خود دست یافت که رسیدن به مقام برترین تولید کنندۀ شیشه بالابر در بازار داخلی ایران پس از دو سال، و پیش از شروع همکاری با بزرگترین شرکت خودرو سازی خاورمیانه به نام ایران خودرو بود. شرکت ابری همکاری خود را در مقام تولید کنندۀ اصلی با خودرو سازان از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد و این همکاری تا امروز همچنان ادامه دارد.

این شرکت پس از تلاشها و چالشهای فراوان در مدیریت کیفیت موفق شد تا با بهبود کیفیت محصولات تولیدی ، میزان قطعات معیوب برگشتی خود را به حداقل رساند و باعث گردید تا در بازار رقابتی قطعات خودرو مقام اول را بدست بیاورد. در سال ۱۳۷۶ شرکت ابری موفق به دریافت تندیس طلایی عملکرد برتر و گرِید A بر اساس استانداردهای جهانی در زمینۀ صنعت خودرو سازی شد. در سال ۱۳۷۸ استانداردهای تولیدی ما را قادر ساخت تا بهترین محصولات را با مناسبترین قیمتها ارائه دهیم که این امر منجر به همکاری ما با شرکت سایپا، دومین شرکت خودرو سازی بزرگ خاورمیانه، با طراحی و تولید شیشه بالابر دستی بازویی پراید شد.

شرکت ابری در سال ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲ به عنوان یکی از ده تولید کنندۀ برتر قطعات خودرو ایران ، در راستای حصول اهداف و اجرای برنامه ها و دسترسی به شاخصهای سازمانی QCDT نائل گردید . این شرکت به خاطر چالشهایی که با هدف تبدیل شدن به برترین تولید کنندۀ شیشه بالابر در خاورمیانه، پذیرفت و بر آنها فائق آمد،

در سال ۱۳۸۶ بنيان گذار این مجموعه آقاي حاج ابوالقاسم ابري با چشم انداز ، بدست آوردن بازار هاي جهاني و كسب جايگاه ممتاز در سطح جهان ، گروه صنعتي نو آوران ابري ( سهامی خاص ) را تاسيس نمود. اين گروه صنعتي با استقرار سيستم مديريت زنجيره تامين از طريق فعال سازي زير مجموعه هاي خود توانسته است از ابزار مديريت زمان در كليه مراحل طراحي و توليد محصولات استفاده نمايد و می توان سرعت در فعاليتها را به عنوان يكي از مزيت هاي رقابتي این گروه صنعتي بشمار آورد .

گروه صنعتي ابري با نهادينه سازي يك برنامه راهبردي كلان و استراتژيك درصدد ارتقاء چشمگير مزيتهاي رقابتي ، افزايش توان آزمايشگاهي و تامين استانداردهاي بين المللي كنترل كيفيت نسبت به افزايش سهم بازار از طريق افزايش فراگير كيفيت محصولات و توليد محصولات متنوع و مورد نياز مشتريان ودر نتيجه حضور فعال در بازارهاي بين المللي اقدام نماید.

واحد تحقیق و توسعه در گروه صنعتی ابری  به عنوان هسته اولیه فعالیتهای تحقیقاتی ، نقش مهمی در ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات ایفا می کند. این واحد به طور عمده فعالیت هایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصول، طراحی محصول جدید، بهینه سازی فرایندها، انتقال و جذب فناوریها، کسب دانش فنی برای تولید و ... درچارچوب سیاست های کلان شرکت دنبال می نماید.

عملکرد واحد تحقیق و توسعه نتیجه همکاری نظام منــــد مجموعه ای از زیرسیستم های اصلی است که در کنار یکدیگر وظایف موردانتظار از واحد تحقیق و توسعه را عملی می سازند و در همین راستا بر اساس ضوابط ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه که از سوی وزارت صنایع و معادن تنظیم گردیده است، موفق به گواهی تحقیق و توسعه در سال ۱۳۸۸ گردید.

هم اكنون محصولات اين گروه صنعتي به همراه خودروهاي تولید داخل ، در بسياري از كشور هاي جهان در حال عرضه مي باشد و مصمم هستيم همگام با آهنگ رشد توليد خودرو و در جهت صادرات محصولات  و بدست آوردن بازار هاي بين المللي گام بر داريم.

بر آنيم در مسير سرآمدي از راه افزايش توان رقابت و با نهايت بهره جستن از زمان در عرصه صنعت خودرو سازي نوين گامهاي موثري در سطح جهان بر داريم.

زبان

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

گروه صنعتی ابری

پنجمین نمايشگاه بين المللي خودرو
ABRI Tour
محصولات
شبكه فروش