ABRI Group

ورود

پست الكترونيك

پست الكترونيك

آب و هوا

آمار بازدیدکنندگان

۱
۴۱
۸۳۶۵۵۸

مدیریت کیفیت

گروه صنعتی ابری به خوبی آگاهند که تداوم و موفقیت رابطۀ نزدیکی با تعهد تمام کارکنان و رویکرد صحیح به منابع دارند. به این خاطر است که ما بر سلامتی و ایمنی کارکنان و مدیریت قابل تداوم منابع طبیعی جهان اطراف خود، تأکید بسیار می­ورزیم. ما همچنین از شریکان، فروشندگان و تامین کنندگانمان انتظار داریم که خط مشی­های ما را رعایت نمایند.

خریداران ما باید خدمات و محصولاتمان را به این چشم ببینند که دارای کیفیت بالا، خلاقیت و قیمت نازلتری نسبت به محصولات مشابه می­باشند. ما به دنبال موفقیت طولانی مدت هستیم، برای خود و برای خریدارانمان.

گروه صنعتی ابری تمام شرایط قانونی لازم را رعایت می­کند. و این هم در خصوص تولید صدق می­کند و هم در خصوص عقد قرارداد. کارکنان ما واجد شرایط لازم برای کارشان بوده و با کفایت، متعهد، آگاه در مورد مسائل ایمنی، محیط زیست و کیفیت می­باشند. کارکنان مزبور جزئی از فرایند برقراری ارتباط شده­اند.

ما در هنگام تولید و فراهم کردن محصولات و خدمات، اصول R & M (قابلیت اطمینان و نگهداری) را به همراه جنبه­های اقتصادی و اکولوژیکی، مد نظر قرار می­دهیم.  

کارکنان با انگیزه و خلاق ما هدایتگر بهبود مداوم محصولات و فرایندهای ما هستند.

پیشگیری بهتر از درمان است.

کارکنان ما فعالانه بر کیفیت، ایمنی کار، و حفاظت از محیط زیست تمرکز دارند، نه تنها در گروه صنعتی ابری ، بلکه در محلهای احداث ساختمان نیز رعایت می گردد.

هدف ما به دست آوردن حداکثر سود با حداقل استفاده از منابع می­باشد. ما از گذاشتن اثرات زیان آور بر محیط زیست پرهیز می­کنیم، و در جاییکه پرهیز کامل از این امر امکان پذیر نباشد، میزان این اثرات را به حداقل ممکن می­رسانیم.

گروه صنعتی ابری از اصولی که در قوانین و مقررات بین المللی مطرح شده­اند، مانند  ISO۹۰۰۱-۲۰۰۰، وISO-TS ۱۶۹۴۹، پیروی می­کند.

زبان

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

گروه صنعتی ابری

پنجمین نمايشگاه بين المللي خودرو
ABRI Tour
محصولات
شبكه فروش