ABRI Group

ورود

پست الكترونيك

پست الكترونيك

آب و هوا

آمار بازدیدکنندگان

۳
۴۱
۸۴۶۰۹۷

کار در گروه ابری

در اینجا شما می­توانید فرصتهایی را که ممکن است در یکی از فراهم کنندگان پیشتاز صنعت قطعات خودرو به ویژه شیشه بالابرهای برقی و دستی خودرو ، در بازار ایران وجود داشته باشد، بررسی کنید .

ما یکی از تهیه کنندگان ممتاز قطعات خودرو هستیم، با عشق و تعهد به برطرف کردن نیازهای در حال تغییر خریدارانمان. در گروه صنعتی نوآوران ابری ما به تیمهای متشکل از افراد با استعداد، که هر یک از تجربه­ها و مهارتهای منحصر بفردی برخوردار است، قدرت می­دهیم تا تصمیمات کاری صحیحی اتخاذ نمایند که باعث موفقیت شرکت می­شود. و در عوض برای ایشان فرصتهای متعددی جهت رشد و پیشرفت فردی و حرفه­ای فراهم می­کنیم.

کار برای شرکتی که خود را وقف بدست آوردن برتری و مزیت کرده و دارای تمایلی زیاد برای ارائه راه حلهای نوآورانه می­باشد، به چه معناست؟

این به این معناست که شما به عنوان بخشی از یک تیم متشکل از افراد مختلف با استعداد کار می­کنید، که به حرفۀ خود عشق می­ورزند و به آنان این توانایی داده شده که تصمیمات کاری صحیحی اتخاذ نمایند. مدیران شما انتظارات بالایی دارند، نه تنها برای انرژی خلاقانه­ای که از تلاش تیم برای فراتر رفتن از نیازهای خریدار بوجود می­آید، بلکه به خاطر رشد حرفه­ای خودتان.

همچنین به این معناست که شما را در مقام یکی از کارکنان گروه صنعتی ابری، تشویق می­کنند تا از توانایی­های خود حداکثر استفاده را بکنید، و زندگی حرفه­ای و شخصی خود را به نحوی مدیریت نمایید که با موفقیت به اهداف کاری خود دست یابید. با جهت گیری از فرایندهای منابع انسانی ما که صنعت را به پیش می­برد، شما در جهت رشد و پیشرفت خود، در هر قدم از مسیر به نحویی فعالانه شرکت دارید.

با سابقه­ای نزدیک به سه دهه تجربه، کیفیت و خدمات، تمرکز ما بر موفقیت خریدارانمان می­باشد، و ایشان نیز هر روزه برای برآوردن انتظاراتشان روی ما حساب می­کنند.

گروه صنعتی ابری همواره در جستجوی افراد متفکر جدیدی است که به شغل خود عشق داشته باشند.

ما از شما دعوت می­کنیم که با ما رشد و پیشرفت کنید.

زبان

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

گروه صنعتی ابری

پنجمین نمايشگاه بين المللي خودرو
ABRI Tour
محصولات
شبكه فروش