ABRI Group

ورود

پست الكترونيك

پست الكترونيك

آب و هوا

آمار بازدیدکنندگان

۳
۶۲
۸۴۶۱۱۸

پیام مدیر عامل

ایران عزیز با چالشهای متعددی در مسیر توسعه در بخشهای مختلف به خصوص دربخش صنعت در دهکده جهانی روبروست.  

صنعت خودروی ايران با قدمتی در حدود ۴۵ سال، همچون کشورمان، شاهد فراز و نشيبهای فراوانی بوده است. اما در مجموع، امروزه به ‌عنوان بخش مهمي از کل صنعت و اقتصاد ملی كشور محسوب می‌شود بنحوي كه جامعه از آن، انتظارات فراوانی دارد.صنعت خودروسازي هم‌اکنون در وضعيت خاصی به‌سر می‌برد.

تغییر و تحول شتابان در گستره کسب و کار امروزی، داعیان این عرصه را به آن داشته تا در جهت همراهی با تحولات مستمر خود را به کارآمد ترین و بروز ترین تکنیکها مجهز نمایند. لیکن باید اعتراف نمود این تکنیکها به تنهایی نمی توانند ضامن موفقیت باشند. نگاهی به سازمانها و تجارب حاصله نشان می دهد توفیق منوط به تغییر پارادایم مدیران سازمانها نسبت به موازنه واقعیت ها و توانمندی های این ابزارها با پتانسیلهای موجود و بالقوه سازمان در تبیین و پیاده سازی ابزارهای مذکور رابطه تنگاتنگی وجود دارد .

بی شک در این میان رضایتمندی مشتریان، ارزشمندترین سرمایه گروه صنعتی نوآوران ابری بوده و این افراد ، شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیتهای مستمر و ارزشمند این گروه صنعتی به شمار می روند. در افق چشم انداز این مجموعه صدای رسای مشتریان و تشخیص صحیح نیازهای بازار همواره قطب نمای حرکت ما در عرصه خدمات نوین می باشد.

گروه صنعتی نوآوران ابری در سال ۱۳۶۴ با اتکا به تجربیات موسسین این شرکت تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت.

توسعه جهشی این شرکت نوپا از سال ۱۳۶۹ آغاز شد ، گروه صنعتی نوآوران ابری با افتخار اعلام می نماید ، اولین و برترین تامین کننده در طراحی و تولید انواع شیشه بالابر های برقی و دستی خودرو در ایران می باشد.

سال ۱۳۸۸، سال بهبود و شکوفایی این گروه صنعتی به شمار میرود. چرا که گروه صنعتی ابری این سال را با رشد، نوآوری و خلاقیتهای منحصر به فرد که باعث کوتاه شدن دست رقیبان خارجی از بازار ایران در زمینه تولید انواع شیشه بالابرهای برقی و دستی شد ، سپری کرد . اکنون در بیست و پنجمین سالگرد تاسیس ، گروه صنعتی نوآوران ابری خود را متعهد به بهره مندی از سرمايه ارزشمند انسانی و توان ، تخصص و عزم ايجاد شده در سطوح مختلف برنامه ريزی و اجرايی شركت در سالهای آتی می داند.

 

هدف ما این است که جزو برند های به نام جهانی شویم. حال آگاهیم پیمودن این مسیر دشوار نیازمند تلاش و فداکاری همه همکاران می باشد و ما با اتکا و ایمان به خداوند متعال و آینده ای روشن خود را مهیای حرکت در این راستا نموده ایم و با تمام توان کوشش خواهیم نمود، حرکت به سوی چشم انداز روشن را با تاثیر پذیری و اطمینان خاطر ادامه دهیم.

نوآوری می بایست در قلب فرهنگ کشور جای گیرد. ما تلاش خواهیم کرد تا محصولات با کیفیت و طراحی به روز و منحصر به فرد توانایی خود رابه جهانیان عرضه نماییم ، اینک که ابری را در صنعت خودروسازی “ گروهی نو آور و پویا در خدمت به ارزشهای انسانی” می نامند. امیدوارم که همچنان نگهدار و لایق این نام نیک در سال های بعد باشیم . 

 

                                                                                             

 

                                                                      با احترام

                                                                      ابوالقاسم ابری

                                                                      بنیانگذار

                                                                        رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

زبان

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

گروه صنعتی ابری

پنجمین نمايشگاه بين المللي خودرو
ABRI Tour
محصولات
شبكه فروش